sesli panelci sesli chat

برگزاری دوازدهمین جشنواره پژوهشی پردیس فارابی دانشگاه تهران

تاریخ : 29 / 9 / 96  - كد خبر: 96092901

 

دوازدهمین جشنواره پژوهشی پردیس فارابی دانشگاه تهران، روز چهارشنبه مورخ 29 آذر ماه 1396، در محل تالار فرهنگ پردیس برگزار گردید.

این جشنواره که با گرامیداشت استاد فقید حقوق دانشگاه دکترعزت اله عراقی همراه بود، با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان و همچنین دکتر طاهری‌نیا مدیرکل برنامه ریزی پژوهشی دانشگاه تهران برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر سیدمحمود میرخلیلی، معاون پژوهشی پردیس فارابی، ضمن خیر مقدم گویی، هدف از برگزاری جشنواره پژوهشی را بیان و گزارشی از وضعیت پژوهشی پردیس فارابی ارائه نمودند.

برگزاری میزگرد علمی با موضوع اخلاق پژوهشی با حضور دکتر طاهری‌نیا، دکتر محمد حکمت‌نیا، متخصص در حوزه مالکیت معنوی و دکتر سیدمحمود میرخلیلی برگزار گردید که با استقبال حاضران مواجه شد.

در ادامه برنامه، دکتر غلامرضا جندقی، ریاست پردیس فارابی، در خصوص پژوهش و جایگاه آن در نظام آموزشی و پژوهشی سخنرانی نمودند.

دکتر عبدالرضا علیزاده، عضو هیئت علمی دانشگده حقوق پردیس فارابی، سخنران بعدی جشنواره بودند که در خصوص جایگاه علمی و شخصیتی دکتر عزت اله عراقی به ایراد سخن پرداخته و از این استاد برجسته تجلیل نمودند.

در این مراسم از خانواده مرحوم دکترعراقی و همچنین خانواده مرحوم سید یحیی برقعی، پدر بزگوار دکتر سیدرضا برقعی، عضو هیئت علمی بازنشسته پردیس، به خاطر اهدا کتابخانه شخصی آن مرحوم که مشتمل بر 7000 جلد کتاب به کتابخانه پردس فارابی بود، تجلیل به عمل آمد.

این جشنواره با اهدا لوح تقدیر و جایزه به برگزیدگان این جشنواره به پایان رسید.

 

..::  بازگشت به صفحه اخبار  ::..

استفاده از این خبر با ذکر منبع "پردیس فارابی دانشگاه تهران" مجاز است.

 

آدرس پستی :

ایران،  قم،  بلوار دانشگاه (کیلومتر 5 جاده قدیم تهران)،  پردیس فارابی دانشگاه تهران

  آدرس پست الکترونیکی: farabi@ut.ac.ir

  کد پستی : 3718117469

  صندوق پستی : 357

  شمـاره تلـفن مستقیم : 36166100 (025-0098)