sesli panelci sesli chat

برگزاری پنجمین نشست صمیمی معاونان دانشجویی، فرهنگی و اداری مالی پردیس فارابی با دانشجویان ساکن خوابگاه

تاریخ : 2 / 9 / 95  - كد خبر: 95090202

 

پنجمین نشست صمیمی معاونان دانشجویی ، فرهنگی و اداری مالی پردیس فارابی با دانشجویان ساکن خوابگاه برگزار شد. نشست صمیمی معاونان دانشجویی، فرهنگی و اداری مالی پردیس فارابی با دانشجویان ساکن خوابگاه، با حضور شماری از استادان و مسئولان فرهنگی و دانشجویی سه شنبه شب مورخ 2 آذرماه 1395 در نماز خانه خوابگاه حکمت برگزار شد.

پس از شرکت استادان و مسئولان در نماز جماعت مغرب و عشا و صرف شام دانشجویی در خوابگاه، دکتر محمدی معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان و تشکر از حاضران به خاطر حضورشان در جمع استادان پردیس، و همچنین معرفی استادان و مسئولان شرکت کننده در جلسه، هدف از تشکیل این گونه جلسات را شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات دانشجویان ساکن خوابگاه دانست، و ادامه جلسه را به شنیدن صحبت های دانشجویان اختصاص داد.

در ادامه یکی از دانشجویان ساکن خوابگاه به نمایندگی از دیگر دانشجویان ضمن احترام متقابل و گفتن خیر مقدم به هیأت حاضر به خاطر حضورشان در جمع دانشجویان خوابگاه حکمت، پاره ای از مشکلات موجود در خوابگاه را مطرح کردند، و باقیمانده زمان جلسه را به شنیدن صحبت های دیگر دانشجویان اختصاص داد.

دانشجویان خوابگاهی نیز پرسش های خود را در زمینه های آموزشی ، فرهنگی و رفاهی مطرح کردند و استادان حاضر در جلسه به پرسش های مطرح شده پاسخ دادند.

 در پایان معاونان و رئیس امور فرهنگی با همراهی دانشجویان از بعضی اتاق های خوابگاه بازدید کردند. در این نشست آقایان دکتر مسلم محمدی، دکتر علیرضا محمدرضایی، دکتر برنجکار، دکتر باباشاهی، دکتر رحمتی، دکتر طباطبائی، دکتر دژآباد و دکتر ندیری و آقایان حسین پاکیزه و محمد فرهادیان حضور داشتند.

 

 

..::  بازگشت به صفحه اخبار  ::..

استفاده از این خبر با ذکر منبع "پردیس فارابی دانشگاه تهران" مجاز است.

 

آدرس پستی :

ایران،  قم،  بلوار دانشگاه (کیلومتر 5 جاده قدیم تهران)،  پردیس فارابی دانشگاه تهران

  آدرس پست الکترونیکی: farabi@ut.ac.ir

  کد پستی : 3718117469

  صندوق پستی : 357

  شمـاره تلـفن مستقیم : 36166100 (025-0098)