sesli panelci sesli chat

برگزاری هفتمین نشست مدیران و مسئولان روابط عمومی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی منطقه 4 کشور

تاریخ : 30 / 01 / 96  - كد خبر: 96013001

 

هفتمین نشست مدیران و مسئولان روابط عمومی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی منطقه 4 کشور در تاریخ 30 فروردین ماه 1396 به میزبانی پردیس فارابی برگزار شد.

در این نشست که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران و سرود دانشگاه تهرانی آغاز شد، ابتدا کلیپ معرفی پردیس و مسئولان پخش گردید و آقای حسین منصوری مدیر روابط عمومی پردیس ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان برنامه های این نشست را اعلام نمودند.

دکتر علیرضا محمد رضایی معاونت اداری و مالی پردیس سخنران اول این نشست بودند که ضمن معرفی پردیس و خوش آمدگویی به میهمانان در خصوص مسئولیت روابط عمومی در سازمانها و لزوم گسترش فعالیتها بین سازمانهای مختلف و همچنین مراکز آموزشی و انتقال تجارب مطالبی را ارائه نمودند.

در ادامه از جناب آقای علیدوست همکار بازنشسته روابط عمومی که بیش از 25 سال در حوزه روابط عمومی فعالیت داشتند دعوت گردید که مطالبی را با رویکرد انتقال تجربه ارائه نمایند.

کارگاه آموزشی با عنوان استراتژیهای روابط عمومی در پرتو پارادایم های مدیریت با حضور استاد ارزشمند جناب آقای دکتر باباشاهی از اساتید دانشکده مدیریت و حسابداری برنامه بعدی این نشست بود که با استقبال میهمانان مواجه گردید.

شرکت در نماز جماعت، حضور در مزار شهید گمنام، بازدید از کتابخانه و مرکز انفورماتیک پردیس از برنامه های دیگر این نشست بود.

 

..::  بازگشت به صفحه اخبار  ::..

استفاده از این خبر با ذکر منبع "پردیس فارابی دانشگاه تهران" مجاز است.

 

آدرس پستی :

ایران،  قم،  بلوار دانشگاه (کیلومتر 5 جاده قدیم تهران)،  پردیس فارابی دانشگاه تهران

  آدرس پست الکترونیکی: farabi@ut.ac.ir

  کد پستی : 3718117469

  صندوق پستی : 357

  شمـاره تلـفن مستقیم : 36166100 (025-0098)