sesli panelci sesli chat

برگزاری جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود پردیس فارابی دانشگاه تهران

تاریخ : 16 / 7 / 96  - كد خبر: 96071601

 

جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود پردیس فارابی دانشگاه تهران در تاریخ 16 مهرماه 1396 از ساعت 9 تا 12 با حضور دانشجویان، اساتید و مسئولان پردیس فارابی در تالار فرهنگ برگزار گردید.

در این مراسم که با تلاوت آیاتی از قران مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و سرود دانشگاه تهران آغاز شد، ابتدا دکتر غلامرضا جندقی، رئیس پردیس فارابی و دکتر مسلم محمدی، معاون دانشجویی و فرهنگی و همچنین دکتر خلیلی، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری، ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان، مطالبی را در زمینه های مختلف ارائه نمودند.

سپس نمایندگان معاونت های آموزشی، پژوهشی و دانشجویی فرهنگی، ضمن پاسخگویی به سوالات دانشجویان آخرین آئین نامه ها و قوانین آموزشی، دانشجویی و پژوهشی را به اطلاع دانشجویان رساندند.

در ادامه برنامه، آقای دکتر رحمتی، رئیس اداره حراست پردیس، آقای مصطفی مصری، دبیر کمیته انظباطی و سرکار خانم رفعتی، مسئول واحد بهداشت و مشاوره، ضمن معرفی واحدهای خود مطالبی را در خصوص مسائل امنیتی و انظباطی و همچنین بهداشتی و مشاوره ارائه نمودند.

آخرین قسمت این برنامه اختصاص داشت به معرفی تشکلها، انجمن ها و کانونهای دانشجویی؛ که در فضایی دوستانه و صمیمانه ارائه گردید و در پایان هدایایی از طرف معاونت دانشجوی و فرهنگی و نهاد رهبری و دیگر تشکل های دانشجویی به کلیه دانشجویان جدید الورود اهدا گردید.

 

..::  بازگشت به صفحه اخبار  ::..

استفاده از این خبر با ذکر منبع "پردیس فارابی دانشگاه تهران" مجاز است.

 

آدرس پستی :

ایران،  قم،  بلوار دانشگاه (کیلومتر 5 جاده قدیم تهران)،  پردیس فارابی دانشگاه تهران

  آدرس پست الکترونیکی: farabi@ut.ac.ir

  کد پستی : 3718117469

  صندوق پستی : 357

  شمـاره تلـفن مستقیم : 36166100 (025-0098)