sesli panelci sesli chat

صفحه اصلی معاونت

معاون دانشجویی و فرهنگی

امور دانشجویی

امور فرهنگی و اجتماعی

تربیت بدنی

مرکز بهداشت و مشاوره

وام‌های دانشجویی

خوابگاه‌های پردیس

نشریات علمی تخصصی دانشجویی

سلف سرویس

سالن‌های ورزشی

ارتباط با معاونت

 

 

اخبار و اطلاعیه‌های معاونت :

 

انتخابات الکترونیک کانون‌های فرهنگی، اجتماعی و دینی

با سلام و احترام

پیرو نامه شماره ۶۷۳۹۱۳۶ تاریخ ۲۵/‏۱۲/‏۱۳۹۷‬ در خصوص ابلاغ تقویم انتخابات الكترونیك كانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه، مطابق اطلاع‌رسانی قبلی دانشجویان آن واحد می‌توانند حداكثر تا ۲ اردیبهشت ماه با مراجعه به آدرس https://cultural.ut.ac.ir/?page_id=5026 برای عضویت در كانون‌ها اقدام كنند.

در ضمن مطابق ماده ۱۵ آئین‌نامه كانون‌ها، اعضای شورای مركزی از بین اعضای مجمع عمومی كانون (اعضای هر كانون) انتخاب خواهند شد، از این‌رو افرادی كه در سامانه ثبت نام كرده‌اند از ۳ تا ۹ اردیبهشت ماه با مراجعه به معاونت دانشجویی و فرهنگی هر واحد می‌توانند برای عضویت در شورای مركزی كانون‌ها ثبت‌نام كنند.

خواهشمند است ضمن اطلاع‌رسانی كامل به دانشجویان آن دانشكده / ‏پردیس، تمهیدات لازم در خصوص ثبت‌نام از كاندیداها در زمان مقرر صورت گیرد و بعد از انجام استعلام آموزشی و انضباطی، اسامی كاندیداهای واجد شرایط حداكثر تا ۱۸ اردیبهشت ماه به اداره كل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارسال شود تا نسبت به بارگذاری اطلاعات در سامانه https://vote.ut.ac.ir/fa اقدام شود.

لازم به ذكر است با توجه به اینكه حتماً باید فرصت كافی برای آماده‌سازی سامانه وجود داشته باشد، خواهشمند است طبق تقویم مشخص شده اسامی به اداره كل ارسال شود. در صورت عدم ارسال در تاریخ مقرر امكان برگزاری انتخابات آن كانون فرهنگی به صورت الكترونیك میسر نخواهد شد.‌‌‌‌‌‌‌ لازم به ذكر است انتخابات الكترونیك كانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه در ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

 

تقویم انتخابات کانون‌های فرهنگی، اجتماعی و دینی

 

اداره كل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

 

انتخابات الکترونیک انجمن‌های علمی دانشجویی

با سلام و احترام

پیرو نامه شماره ۶۷۳۸۷۶۸ تاریخ ۲۵/‏۱۲/‏۱۳۹۷‬ در خصوص ابلاغ تقویم برگزاری انتخابات الكترونیك انجمن‌های علمی دانشجویی، خواهشمند است دستور فرمائید نسبت به اطلاع رسانی كامل به دانشجویان عزیز و ایجاد تمهیدات لازم برای ثبت نام كاندیداهای واجد شرایط از ۲ تا ۱۰ اردیبهشت ماه (ساعات اداری) در محل معاونت فرهنگی دانشجویی آن دانشكده / ‏پردیس اقدام لازم به عمل اید. شرایط عمومی و اختصاصی واجدین شرایط كاندیداتوری در ماده ۲۴ آئین‌نامه تأسیس و فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی (فایل پیوست) ارائه شده است.

ضروری است مطابق تقویم ابلاغی (فایل پیوست) بعد از انجام استعلام آموزشی و انضباطی، اسامی كاندیداهای واجد شرایط به همراه نتایج استعلام‌ها و كد رشته تحصیلی انجمن‌های علمی دانشجویی حداكثر تا ۱۸ اردیبهشت ماه جاری به اداره كل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارسال شود تا نسبت به بارگذاری اطلاعات در سامانه https://vote.ut.ac.ir/fa اقدام شود. لازم به ذكر است با توجه به اینكه حتماً باید فرصت كافی برای آماده‌سازی سامانه وجود داشته باشد، خواهشمند است طبق تقویم مشخص شده اسامی به اداره كل ارسال شود. در صورت عدم ارسال در تاریخ مقرر امكان برگزاری انتخابات آن انجمن علمی دانشجویی به صورت الكترونیك میسر نخواهد شد.

لازم به ذكر است كه انتخابات انجمن‌های علمی دانشجویی به صورت الكترونیك در ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 

آئین‌نامه تأسیس و فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی

تقویم انتخابات انجمنهای علمی دانشجویی

 

اداره كل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

 

شرایط وام شهریه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ویژه دانشجویان ارشد و دکتری

 

 

اطلاعیه مهم برای دانشجویان وردی جدید 97-98

- اداره امور دانشجویی پردیس فارابی ضمن خیرمقدم و عرض تبریك به پذیرفته شدگان آزمون سراسری كلیه مقاطع تحصیلی (كارشناسی- كارشناسی ارشد- دكتری)؛ شما را به دقت نظر در موارد ذیل فرا می‌خواند.

۱- دانشجویان غیربومی متقاضی خوابگاه‌های دانشجویی، نیاز به ثبت درخواست خوابگاه از طریق سامانه جامع گلستان دانشگاه نداشته و هیچ گونه مبلغی را از این طریق واریز ننمایند.

۲- در روز ثبت نام حضوری دانشجویان مقاطع مختلف؛ متقاضیان خوابگاه می‌بایست با در دست داشتن كپی كارت ملی و شناسنامه و ۲ قطعه عكس به اداره امور دانشجویی در دانشكده الهیات پردیس مراجعه نمایند.

۳- دانشجویان متقاضی وام‌های دانشجویی؛ جهت امكان استفاده از وام‌های صندوق رفاه دانشجویان می‌بایست تعهد محضری (ضامن كارمند رسمی یا پیمانی سازمان‌های دولتی در دفاتر اسناد رسمی) ارائه نمایند.

۴- جهت رزرو غذا می‌بایست از طریق سامانه تغذیه دانشگاه كه برنامه هفتگی غذا در آن برای دانشجو قابل رؤیت می‌باشد، نسبت به رزرو غذا خویش در وعده ناهار در سلف مركزی و وعده شام در خوابگاه خویش اقدام نمایند.

۵ - درصورت هرگونه ابهام و نیاز به راهنمایی بیشتر با این شماره تلفن‌ها تماس حاصل فرمایید. ۰۲۵۳۶۱۶۶۲۲۹- ۰۲۵۳۶۶۴۰۵۸۴- ۰۲۵۳۶۱۶۶۲۵۳

- خوابگاه برادران (اقای مصری): ۰۲۵۳۶۱۶۶۳۰۱

- خوابگاه‌ها خواهران (خانم سازگار): ۰۲۵۳۶۱۶۶۵۵۶

 

 

 

جشن دانش آموختگی دانشجویان پردیس فارابی در سال 97

زمان: شنبه 9 تیرماه 97 از ساعت 17 تا 20

مکان: تالار فرهنگ

توضیحات:

- جشن دانش آموختگی ویژه دانشجویان دوره حضوری (روزانه و نوبت دوم) ورودی 93 کارشناسی و ورودی 94 و 95 کارشناسی ارشد می باشد و دانشجویان دوره مجازی و نیز دانشجویان حضوری ورودی سال های دیگر، مجاز به شرکت در این جشن نمی باشند.

- هر دانشجو تنها می تواند سه نفر از اعضای خانواده خود را به همراه داشته باشد (مجموعا 4 نفر).

- هر دانشجو می بایست مبلغ 30.000 تومان برای خود و به ازای هر یک از همراهان مبلغ 5.000 تومان پرداخت نماید (برای چهار نفر 45.000 تومان).

 

برنامه های جشن عبارتند از :

نمایش طنز، موسیقی، خاطره گویی، پخش کلیپ، اهدای تندیس به همه دانشجویان، عکس دسته جمعی.

(از دانشجویان نقاضا می شود در صورتیکه در هر یک از آیتم های فوق امکان همکاری و کمک دارند به امور فرهنگی اطلاع دهند).

 

زمان ثبت نام: شنبه 5 خرداد تا سه شنبه 8 خرداد 97

ثبت نام به صورت حضوری از ساعت 9 تا 12 در اداره امور فرهنگی (خانم شریفی) انجام می شود.

 

 

اطلاعیه انتخابات كانون همیاران سلامت

انتخابات كانون همیاران سلامت در روز سه شنبه اول خرداد ماه از ساعت ۹ تا ۱۳ برگزار می‌گردد.

توجه شود كه فقط اعضای شورای عمومی این كانون می‌توانند در رای دادن شركت كنند.

مكان برگزاری: همكف دانشكده الهیات - امور فرهنگی (آقای موحدی)

 

اطلاعیه بازدید از نمایشگاه کتاب ویژه برادران

ثبت نام : طبقه همکف دانشکده الهیات، امور فرهنگی، آقای موحدی

حرکت : روز پنجشنبه ساعت 7 صبح

 

 

قابل توجه كلیه دانشجویان ورودی 96 در كلیه مقاطع تحصیلی

پایش سلامت دانشجویان پردیس فارابی فقط در مركز بهداشت فارابی انجام می شود و نیاز به وقت قبلی از كلینیك 16 آذر نیست. زمان اجرای طرح متعاقبا اعلام می گردد.

مركز بهداشت و مشاوره پردیس فارابی

 

اطلاعیه مربوط به ثبت نام خوابگاه های دانشجویی پردیس فارابی برای دانشجویان جدیدالورودی 97-96

به اطلاع کلیه داشنجویان ورودی جدید در کلیه مقاطع تحصیلی پردیس فارابی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) می رساند، جهت ثبت نام و دریافت خوابگاه می‌بایست به اداره امور دانشجویی پردیس در ساختمان دانشکده الهیات پردیس فارابی مراجعه نمایند و از پرداخت هر گونه هزینه (اعم از ودیعه و اجاره خوابگاه در سایت گلستان دانشگاه) پرهیز نمایند.

برای راهنمایی بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

  • 02536166229 (مدیر امور دانشجویی)

  • 02536166556 (مسئول خوابگاه خواهران)

  • 02536166301 (مسئول خوابگاه برادران)


 

 


 

 

 

◊ تمدید مهلت ثبت نام مقدماتی وام های دانشجویی صندوق رفاه

  ◊ برگزاری نخستین دوره جشنواره کتاب سال فرهنگی دانشجویان سراسر کشور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس پستی :

ایران،  قم،  بلوار دانشگاه (کیلومتر 5 جاده قدیم تهران)،  پردیس فارابی دانشگاه تهران

  آدرس پست الکترونیکی: president.farabi@ut.ac.ir

  کد پستی : 3718117469

  صندوق پستی : 357

  شمـاره تلـفن مستقیم : 36166100 (025-0098)