مرکز مطالعات بین رشته‌ای

برگزاری جلسه‌ی بررسی فرصت های تحقیقاتی و عملیاتی استان قم با مرکز مطالعات بین رشته ای پردیس فارابی

۲۶ آذر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۸ کد : ۱۰۷۰۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۰
جلسه‌ی بررسی فرصت های تحقیقاتی و عملیاتی استان قم با مرکز مطالعات بین رشته ای پردیس فارابی، با حضور دکتر جوادی، رئیس مرکز مطالعات بین رشته ای و آقای احمدی، رئیس اداره آموزش و پژوهش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، مورخ ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۸ برگزار گردید.

جلسه‌ی بررسی فرصت‌های تحقیقاتی و عملیاتی استان قم با مرکز مطالعات بین رشته‌ای پردیس فارابی، با حضور دکتر بابک جوادی، رئیس مرکز مطالعات بین رشته‌ای و آقای مهدی احمدی، رئیس اداره آموزش و پژوهش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، مورخ ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۸ در ساختمان مرکزی سازمان صنعت استان قم برگزار گردید.
در این جلسه دکتر بابک جوادی، ضمن ارائه گزارشی از پتانسیل‌های موجود در مرکز مطالعات بین رشته‌ای پردیس فارابی تهران، عنوان نمود" این مرکز با مشارکت فعال کلیه دانشکده‌های مهندسی، مدیریت و حسابداری، الهیات و حقوق و گروه‌ها و آزمایشگاه‌های تخصصی، با هدف اصلی استفاده یکپارچه از تمامی تخصص‌های مورد نیاز در ارائه‌ی راه‌حل‌های جامع و عملیاتی مبتنی بر دانش به سازمان‌های تولیدی و خدماتی دولتی و خصوصی تأسیس شده است". وی افزود" این مرکز تصمیم دارد با توجه به پتانسیل ارزشمند موجود در دانشگاه تهران و همچنین وجود کارخانجات و صنایع مختلف خدماتی و تولید در استان قم با همکاری سازمان صنعت معدن تجارت استان، به به ارائه راه‌حل‌های نوآورانه جهت نیازمندی‌های استان و حل معضلات آن در قالب پایان نامه‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و همچنین پروژه‌های کاربردی و پژوهشی بپردازد."
آقای احمدی، رئیس اداره آموزش سازمان نیز ضمن ابراز خرسندی از وجود این ظرفیت در دانشگاه پردیس فارابی تهران، "سامانه‌ی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) " را معرفی نمود. هدف از ایجاد این سامانه، از یک سو جهت دهی و هدایت پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی و ارتقای سطح مهارت دانشجویان و از سوی دیگر حل معضلات صنعتی است.
وی با اشاره به اینکه دانشگاه تهران دارای ظرفیت بالایی از لحاظ علمی است، تصریح کرد: از دانشجویان و اساتید برجسته خواستاریم که با عضویت و همکاری در این سامانه به آدرس http://www.iranetop.ir، مشارکت خود را در تعریف پروژه‌های عملیاتی و پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی اعلام دارند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.