روابط عمومی پردیس فارابی

دیدار ریاست پردیس فارابی دانشگاه تهران با مدیرکل اتباع خارجی استان قم

۰۷ تیر ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۱۹۸۲ اخبار
تعداد بازدید:۷۴۸
آقای دکتر علی رضا محمدرضایی، ریاست پردیس فارابی دانشگاه تهران، با آقای شیرمحمدی، مدیرکل اتباع خارجی استان قم، دیدار کرد.
دیدار ریاست پردیس فارابی دانشگاه تهران با مدیرکل اتباع خارجی استان قم

آقای دکتر علی رضا محمدرضایی، ریاست پردیس فارابی دانشگاه تهران، با آقای شیرمحمدی، مدیرکل اتباع خارجی استان قم، دیدار کرد.

در این دیدار که مشاور بین الملل پردیس، آقای دکتر محمدعلی عبداللهی، نیز حضور داشت، راه های همکاری مشترک میان دو طرف برای جذب دانشجویان خارجی در پریس فارابی دانشگاه تهران مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر محمدرضایی، ضمن تاکید بر مشارکت پردیس فارابی در فعالیتهای فرهنگی و علمی و ایجاد ارتباط دانشگاه با جامعه و ایفای نقش سازنده جامعه در حل مشکلات و رفع نیازهای فرهنگی، از وجود مرکز آموزش های آزاد و مهارت آموزی به کلیه اقشار جامعه در این مرکز خبر داد و اظهار داشت یکی از اهداف پردیس فارابی جذب دانشجویان خارجی برای تحصیل در دانشگاه تهران است.

در این دیدار، آقای شیرمحمدی ضمن ارائه گزارشی از وضع اتباع خارجی در استان قم اعلام کرد، این اداره کل، برای تحصیل اتباع خارجی و فرزندانشان از تمامی ظرفیتهای در اختیار این اداره برای فراهم کردن بستر آموزش در پردیس فارابی دانشگاه تهران استفاده خواهد کرد.

دانشگاه تهران به عنوان شناخته شده ترین دانشگاه برتر ایران در سطح بین المللی به لحاظ جایگاه علمی دارای رتبه ۱ در میان دانشگاه های ایران است و مدرک این دانشگاه در تمام کشورها معتبر و معتبر ترین گواهی اکادمیک در سطح دنیا است.

برای اطلاع از آخرین وضعیت شهریه برای رشته های مختلف می توانید به این آدرس در سایت دانشگاه تهران مراجعه کنید:

برای ثبت نام واگاهی از شرایط تحصیل درپردیس فارابی دانشگاه تهران می توانید با شماره ۳۶۱۶۶۶۱۵ و با ایمیل iafarabi@ut.ac.ir با جناب اقای بیضایی مراجعه کنید.

کلید واژه ها: روابط عمومی اداره کل اتباع خارجی استان قم


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.