روابط عمومی

آغاز همکاری‌های پردیس فارابی و دانشگاه ادیان و مذاهب

۲۳ آذر ۱۳۹۹ | ۰۱:۴۲ کد : ۱۳۸۸۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۵۱
دکتر علی‌رضا محمدرضایی رئیس پردیس فارابی با حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب با حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در این دیدار گفت: ما از همکاری علمی با همه مراکز علمی و دانشگاهی استقبال می‌کنیم. بسیاری از سرفصل‌های رشته‌های دایر در دانشگاه ادیان و مذاهب توسط مجموعه علمی دانشگاه ادیان و مذاهب نوشته شده است و این در سطح کشور بی‌نظیر است. حتی رشته‌هایی در دانشگاه ادیان و مذاهب مانند ادیان ابراهیمی و غیرابراهیمی دایر است که در هیچ‌یک از دانشگاه‌های دیگر یافت نمی‌شود.

وی افزود: یکی از موضوعاتی که می‌توان بر روی آن برنامه‌ریزی کرد، طرح‌های مشترک پژوهشی است و ما آمادگی این همکاری را داریم.

رئیس دانشگاه پردیس فارابی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های دانشگاه پردیس فارابی گفت: بسیاری از رشته‌های دانشگاه ادیان و مذاهب به عنوان یک برند در فضای دانشگاهی مطرح است. می‌توان با راه‌اندازی کمیسیونی ظرفیت‌های همکاری دو دانشگاه بررسی شود. از جمله موضوعات مشترک می‌تواند برگزاری رشته‌های عربی و مترجمی زبان عربی باشد.

در پایان این دیدار تفاهم‌نامه همکاری به امضا رسید. گفتنی است این دیدار روز چهارشنبه نوزدهم آذرماه ۱۳۹۹ به انجام رسید.

کلید واژه ها: تفاهم نامه همکاری


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.