روابط عمومی؛

دیدار رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران و هیئت همراه با مدیر و معاونان رادیو معارف

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۹ کد : ۱۵۵۳۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۲
در این دیدار که در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ به دعوت رادیو معارف صورت گرفت، زمینه‌های همکاری دوجانبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر مسعود کاویانی، مدیر رادیو معارف، ضمن اشاره به سابقه همکاری پردیس فارابی دانشگاه تهران با رادیو معارف خواستار ادامه و توسعه همکاری‌های فی ما بین در زمینه‌های گوناگون گردید.

وی با تأکید بر آمادگی رادیو معارف جهت پوشش‌دهی مطالب آموزشی، کرسی‌های آزاد اندیشی، پرسمان‌ها، میزگردهای معارفی، معرفی مجلات علمی پژوهشی دانشگاه، همایش‌ها، جلسات دفاع از پایان‌نامه‌های شاخص و... به ضرورت تعامل بین اساتید ممتاز و رادیو معارف اشاره کرد. 

سپس جناب آقای دکتر علیرضا محمدرضایی، رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران، به بیان نقطه نظرات پرداخت. وی ضمن قدردانی از زحمات مدیر و مجموعه رادیو معارف به بیان ظرفیت‌های همکاری بین پردیس فارابی دانشگاه تهران و رادیو معارف پرداخت. 

در ادامه این نشست صمیمی که در ساختمان رادیو معارف برگزار گردید، برخی از مدیران به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پیرامون همکاری‌های دو طرفه پرداخته و بر ادامه فاز دوم برنامه رادیویی دین و دانش تاکید شد.
در پایان حاضران، به زیارت قبور شهدای گمنام در محوطه صدا و سیمای استان قم مشرف شدند.

کلید واژه ها: همکاری مشترک رادیو معارف


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.