روابط عمومی؛

پیام تسلیت و همدردی پردیس فارابی دانشگاه تهران در پی حادثه تروریستی کابل و شهادت و جراحت ده‌ها تن از دانش‌آموزان دختر افغانستانی

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۳:۲۹ کد : ۱۶۳۶۰ اخبار
تعداد بازدید:۷۰
پردیس فارابی دانشگاه تهران در پی حادثه تروریستی کابل و شهادت و جراحت ده‌ها تن از دانش‌آموزان دختر افغانستانی پیام تسلیت و همدردی را صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله و إنا إلیه راجعون

حادثه تروریستی روز ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ شهر کابل و شهادت و جراحت ده‌ها تن از دانش‌آموزان دختر معصوم افغانستانی آن‌هم در ماه مبارک رمضان، موجی از تأثر و تألم را در جامعه جهانی و به‌ویژه دانشگاهیان ایجاد نمود.

اساتید، کارکنان و دانشجویان پردیس فارابی دانشگاه تهران، ضمن اعلام انزجار از حمله جنایتکارانه و تروریستی اخیر، در این حادثه تلخ و تأسف‌بار عزادار و همدرد مردمان عزیز و مظلوم افغانستان هستند و ضمن عرض تسلیت به همه بازماندگان، این حادثه تلخ و تأسف‌بار را به شدت محکوم می‌نماید و از خداوند متعال برای مجروحین این رویداد تلخ، آرزوی شفای عاجل و برای ملت بزرگ افغانستان آرزوی موفقیت و پیروزی دارد.

از طرف استادان، کارکنان و دانشجویان پردیس فارابی

کلید واژه ها: پیام تسلیت و همدردی حادثه تروریستی افغانستان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.