اطلاعیه آموزشی؛

بخشنامه در خصوص ثبت صحیح پایان نامه و رساله در سامانه ایرانداک

۲۷ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۴ کد : ۱۸۵۴۶ رویدادها
تعداد بازدید:۴۱۱

با سلام،

احتراماً، ضمن ارسال تصویر نامه شماره 67943 مورخ  31 خرداد 1400 کتابخانه مرکزی دانشگاه و با توجه به بروز برخی مشکلات در زمینه ثبت فایل پایان‌نامه و رساله دانشجویان در سامانه ایرانداک ،موارد ذیل را به استحضار می‌رساند:

1-قالب فایل پایان‌نامه/ رساله ارسالی توسط دانشجویان با شیوه‌نامه آن سامانه از جمله در مواردی مانند قطع کاغذ، اندازه و نوع قلم و... بطور کامل انطباق داشته باشد.

2-فایل ارسالی پایان‌نامه/ رساله دانشجویان می‌باید فاقد اشکالاتی از قبیل ناهماهنگی کلید واژه‌های فارسی و انگلیسی، ناقص بودن محتوا با توجه به عنوان، ناقص بودن اطلاعات مربوط به پدیدآور، عدم هماهنگی عنوان پایان‌نامه/ رساله ثبت شده در دانشگاه با عنوان پایان‌نامه/ رساله ارسال شده به آن سامانه و… باشد.

3-صرفا" فایل کامل طرح پیشنهادی رساله/ پایان نامه و یا فایل پایان نامه/ رساله نهایی به آن سامانه ارسال گردد.

4-ضروری است استادان محترم راهنما وکارشناسان مربوط در خصوص صحت مراتب فوق توسط دانشجویان نظارت نمایند.

5-جهت جلوگیری از مشکلات حقوقی مرتبط با قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان، ضروری است عنوان و محتوای پایان‌نامه/ رساله ارسالی به سامانه ایرانداک با عنوان و محتوای مندرج در نسخه چاپی پایان‌نامه/ رساله، سامانه جامع آموزش، صورتجلسات دفاعیه و نیز عنوان و محتوای ثبت شده در کتابخانه مرکزی دانشگاه بطور کامل انطباق داشته و فاقد هر‌گونه اختلاف باشد.

کلید واژه ها: اطلاعیه آموزشی


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.