روابط عمومی؛

پیام رئیس دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران به مناسبت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس

۰۲ مهر ۱۴۰۰ | ۰۰:۲۶ کد : ۲۱۲۵۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۶۹
علی‌رضا محمدرضایی، رئیس دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران، در پیامی چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

در متن پیام چنین آمده است:

 

بسمه تعالی

با سلام و احترام:

"هفته دفاع مقدس" گرامیداشت یاد و نام تاب آوران دوران رشادت ها و بردباری ها و جانفشانی های مردان و زنان قهرمان و پر افتخار این سرزمین پر حماسه است. آنان که با سربلندی و حضور در تمام صحنه ها، صفحات زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی نگاشتند و جبهه کفر و نفاق را به جهانیان شناساندند و عزت ملی و بین المللی خود را به رخ سردمداران زر و زور و تزویر کشیدند، و این پیام را برای نسل ها و فصل های آینده به ارث نهادند که حرکت در خط ولایت علوی و مکتب سرخ حسینی راز و رمز جاودانگی است. چرا که عزت شیعه به ولایت است و رهبری، به باور است و مبارزه. و هرگاه ولی شناسان از ولایت رفته اند گویا سخن و گلایه مولا علی(ع) در خطبه جهاد متوجه آنان بوده است که فرمود: سخنم را پشت گوش انداختید و نظرم را و دیدگاهم را شهید کردید.

امروز جبهه استکبار با اندیشه ها و برنامه های زرسالاران یهودی و مزدوران پارسی در پی بی جان کردن روحیه هیهات من الذله است. ولی از آغاز حرکت های کمال گرایانه و رهایی بخش جریان زر و زور و تزویر در صحنه عمل و نتیجه در حقیقت دست به انتحار و خود انفجاری زده و همیشه پیروزی از آن جبهه حق بوده است.

ضمن ادای احترام و ادب به پیشگاه بلند شهیدان، ایثارگران، رزمندگان و یادگاران دوران ایثار و حماسه و خانواده ها و فرزندان آن عزیزان و گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس، امیدوارم استادان و دانشجویان و دانشگاهیان عزیز توفیق ترویج ارزش‌های جهادی و انقلابی رفیق راهشان باشد و از دستاورد‌های گرانقدر دفاع مقدس، با تمسک به آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری پاسداری نمایند.

خداوندا چنان کن که تو خشنود باشی و ما رستگار.

کلید واژه ها: پیام گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.