انتصاب دکتر جبار باباشاهی به عنوان سرپرست بخش مدیریت بازرگانی و کسب و کار دانشکده مدیریت و حسابداری دانشکدگان فارابی

۱۱ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۰:۳۱ کد : ۲۵۶۱۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۸۱
رئیس دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران در حکمی، دکتر جبار باباشاهی را به عنوان سرپرست بخش مدیریت بازرگانی و کسب و کار دانشکده مدیریت و حسابداری دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر حمید زارع، در حکم انتصاب دکتر جبار باباشاهی، سرپرست بخش مدیریت بازرگانی و کسب و کار دانشکده مدیریت و حسابداری دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران آورده است:

 

سلام علیکم؛

احتراماً؛ نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده مدیریت و حسابداری، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان سرپرست بخش مدیریت بازرگانی و کسب وکار دانشکده مذکور، منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از پروردگار متعال و همیاری دانشگاهیان فرهیخته، مؤمن و متعهد، در انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله موفق و مؤید باشید.

همچنین ایشان در پیامی، از زحمات و تلاش‌های آقای دکتر محمدحسین رحمتی، مدیر سابق بخش مدیریت بازرگانی و کسب و کار دانشکده مدیریت و حسابداری دانشکدگان فارابی دانشکدگان فارابی تشکر و قدردانی کرد.

 

کلید واژه ها: حکم انتصاب مدیر بخش مدیریت بازارگانی و کسب و کار جبار باباشاهی


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.