آیین گرامی‌داشت روز درختکاری در سایت دانشکدگان فارابی انجام شد

۱۶ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۱:۱۴ کد : ۳۳۶۴۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۸
آیین گرامی داشت روز درختکاری با حضور معاون منابع انسانی استاندار محترم، عضو هیأت رئیسه شورای شهر قم سرکار خانم نیازمند، ریاست محترم دانشکدگان فارابی شماری از استادان ودانشجویان محترم در سایت دانشکدگان فارابی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران، همزمان با ۱۵ اسفندماه، با حضور رئیس دانشکدگان فارابی و جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشکدگان و تعدادی از مسئولین استان قم با غرس نهال در هر دو سایت دانشکدگان فارابی، روز درخت کاری گرامی داشته شد.

در این مراسم که در کنار اساتید، کارکنان، دانشجویان و تعدادی از مسئولین استان و شهر قم از جمله دکتر قریشی معاون منابع انسانی استانداری قم و خانم نیازمند عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم حضور داشتند با جانمایی قبلی تعداد متنوعی نهال در سطح دانشکدگان غرس شد.

رئیس دانشکدگان فارابی در آغاز این مراسم، ضمن خوشامدگویی به مقامات استان و شهر قم و تشکر از حضور شرکت کنندگان و ارج نهادن به تلاشهای همکاران فضای سبز بر تنوع بخشی و گسترش فضای سبز دانشکدگان فارابی بالاخص در سایت دوم این دانشکدگان تاکید کرد.

دکتر زارع ضمن برشمردن موانع این امر، از جمله مشکلات خاک و تامین آب در شرایط شهر قم، این امر را با انتخاب پوشش گیاهی منطبق با شرایط آب و هوایی منطقه و تلاش بیشتر همکاران دانشکدگان در واحد فضای سبز این امر را قابل دسترس دانسته و ابراز امیدواری کرد که در آینده ای نه چندان دور، سایت دوم دانشکدگان از پوشش گیاهی و فضای سبزی مطلوب همچون سایت اول بهره مند گردد.

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.