بسیج اساتید و کارکنان

برگزاری دوره یک روزه توانمندسازی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات استان قم در پردیس فارابی

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۲۱۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۵۹۶
کارگاه‌های آموزشی توانمندی سازی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت ادارات بسیج استان قم روز چهارشنبه یکم مردادماه ۱۳۹۹ با همکاری پایگاه شهید گائینی پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار شد.
برگزاری دوره یک روزه توانمندسازی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات استان قم در پردیس فارابی

در این دوره، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، برنامه کارگاه اول با حضور جناب آقای دکتر میثم شفیعی عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت و حسابداری پردیس فارابی دانشگاه تهران، با موضوع جهش تولید - شعار سال از چهارشنبه فرمایشات مقام معظم رهبری - و تبیین نقش بسیج کارمندی در تحقق این شعار مطالبی ارائه کردند.
پس از پایان این کارگاه، جلسه عمومی با سخنرانی جناب اقای دکتر علیرضا محمدرضائی، رئیس پردیس فارابی شروع شد. ایشان ضمن عرض خیر مقدم به حضار و آمادگی پردیس فارابی جهت پذیرش طرح نو در خصوص مسائل اقتصادی و جهش تولید و هر موضوعی که به این ایده کمک می‌کند، اعلام کردند.
سپس جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای میرعظیمی، نماینده ولی فقیه در سپاه علی بن ابی طالب (ع)، با موضوع سبک زندگی اسلامی مبتنی بر سیره ائمه اطهار صبحت کردند.
سخنران بعدی این دوره، جناب سرهنگ کبیری پور، معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم که در خصوص تبیین قانون ارتقا سلامت نظام اداری و مقابله با فساد صبحت کردند.
آخرین سخنران این دوره، جناب سرهنگ حافظی، جانشین سابق سپاه استان قم، با موضوع مهارت‌ها و روش‌های امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و ساز مان های اداری صحبت کردند.
در پایان، جناب سرهنگ حسن پور، مسئول بسیج ادارات استان قم، از شرکت کنندگان در این جلسه و میزبانی پردیس فارابی و مسئول واعضای شورای فرماندهی کارکنان پایگاه بسیج شهید گائینی تشکر کردند.
جلسه با حضور شرکت کنندکان بر مقبره شهید گمنام در پردیس فارابی و غبارروبی و ادای احترام به این شهید والامقام و قرائت فاتحه به اتمام رسید.
 

کلید واژه ها: بسیج اساتید و کارکنان


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.