روابط عمومی پردیس فارابی

پیام تبریک رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۲:۳۶ کد : ۱۲۶۹۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۰
به گزارش روابط عمومی، دکتر علیرضا محمدرضایی، رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران، در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشگاهیان تبریک گفت.

 

در متن پیام چنین آمده است:

باسمه تعالی


یَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَ الَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ
خداوند آنهایی را که ایمان آورده‌اند و کسانی را که دانش یافته‌اند، به درجاتی برافرازد.
«سوره مجادله، آیه ۱۱»

 

دانشجویان عزیز، هرچند سال جدید تحصیلی با توجه به شرایط موجود به گونه ای متفاوت رقم خورده است ولی همیشه با فرارسیدن بهار علم و سال نو تحصیلی، شروع دوباره و پر نشاط فعالیت های آموزشی و پژوهشی، در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در ایران عزیزمان آغاز می شود. این ایام سرآغاز دوره ای است که دانش پژوهان و جویندگان علم راه را بر خود هموار نموده و با بهره گیری از دانش، خویش را برای ایفای نقشی اثرگذار در آینده جامعه مهیا می سازند.

تلاش حداکثری ما در این سال تحصیلی نیز همچون نیم سال گذشته در جهت بهبود و توسعه ارائه خدمات آموزش مجازی با اولویت حفظ سلامت خانواده بزرگ دانشگاه تهران خواهد بود.

اینجانب با گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید و تبریک به محضر تمامی دانشجویان، اساتید، کارکنان، به‌ویژه دانشجویان جدیدالورود، امیدوارم شما عزیزان ایام پربرکت تحصیل را قدر بدانید و بهترین سرمایه را برای یک عمر زندگی ثمربخش و خدمت به انسانها بیاندوزید.

در کنار همه این ها همت و همیاری استادان گران سنگ و کارکنان خوب و خدوم پردیس فارابی را می ستایم که تلاشهای همه شما عزیزان نام پردیس را درمیان واحدهای برتر دانشگاه درخشنده تر نمود. جا دارد از همگان به ویژه از اعضای خردورز شورای پردیس و معاونین پر تلاش دانشکده ها و مدیران میانی بلند همت، سپاسگزاری و قدر دانی کنم و برای همگان بهترین ها را آرزومند باشم.

امید است خانواده پردیس فارابی دانشگاه تهران هوش عاطفی را در کنار اندوخته های علمی و تجربی کانون توجه قرار دهد تا بتواند چو باد بهاری گره گشا و همیشه جبر خاطر مسکین باشد، و با همت و تلاش گامهای مهمی در جهت رشد و بالندگی استعدادهای دانشجویان بردارد و بزودی با حضور همه خوبان در کنار یکدیگر پایان اپیدمی کرونا را جشن بگیریم.

 

علیرضا محمدرضایی
شهریور ۱۳۹۹

 

کلید واژه ها: روابط عمومی تبریک


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.