روابط عمومی پردیس فارابی

نشست وبیناری «بایسته‌های اخلاقی در آموزش مجازی» برگزار شد

۱۷ آبان ۱۳۹۹ | ۲۳:۵۴ کد : ۱۳۳۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۳
نشست وبیناری «بایسته‌های اخلاقی در آموزش مجازی» ساعت ۱۵ و سی دقیقه روز چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد.

 

در این نشست که با دبیری آقای دکتر پوررستمی همراه بود، ابتدا رئیس محترم پردیس فارابی دانشگاه تهران جناب آقای دکتر علیرضا محمدرضایی، خیر مقدم و تشکر از دست اندرکاران نشست داشته و بر هم افزایی بیشتر مراکز فرهنگی دانشگاه تهران تاکید داشتند.

در ادامه آقای دکتر فلاح، سخنان خود را تحت عنوان «آسیب‌های اخلاقی در آموزش مجازی» ارائه داده و در این زمینه با نگاه به سه رویکرد اخلاقی وظیفه‌محور، غایت‌محور و فضیلت‌گرا، چالش‌های آموزش مجازی را مورد ارزیابی قرار دادند.

سپس خانم دکتر ناهید نادری پس از تبیین سه نوع برنامه درسی آشکار، پوچ و پنهان، راهکارهای عملیاتی برنامه درسی پنهان در آموزش مجازی را بیان نمودند.

در پایان حجت‌الاسلام دکتر کهتری طی عنوان (ملاحظات اخلاقی تدریس در فضای مجازی) به مسؤلیت‌های اخلاقی در فضای مجازی، لزوم توجه به آموزش‌های اخلاقی دانشجویان و مسؤلیت‌های اخلاقی در تدریس مجازی پرداختند.

گفتنی است این برنامه، در راستای پیش نشست های سومین همایش دانشگاه اخلاق مدار دانشگاه تهران بوده و به همت کمیته اجرایی دروس معارف و همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و دفتر هم اندیشی اساتید و نخبگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری - پردیس فارابی برگزار شد.

کلید واژه ها: روابط عمومی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.