روابط عمومی پردیس فارابی

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی پردیس فارابی‬ برگزار شد

۲۴ آبان ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۴ کد : ۱۳۴۴۸ اخبار
تعداد بازدید:۸۲۳
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی پردیس فارابی، روز چهارشنبه مورخ ۲۱ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران با حضور رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران، دکتر علیرضا محمدرضایی و مسئول بسیج دانشجویی استان قم، جواد رفعت نژاد و با حضور تعدادی از دانشجویان انجام شد.

در این مراسم که ابتدا با تلاوت ایات قرآن کریم شروع شد، دکتر علیرضا محمدرضایی، ضمن تشکر از حضور مسئول بسیج دانشجویی استان قم و همراهان در این پردیس، در خصوص نقش بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها، به ویژه در پردیس فارابی سخنرانی کرد.

ایشان خاطر نشان کردند، در موقعیت فعلی با وجود بیماری کرونا در جامعه و با توجه به تعطیلی دانشگاه‌ها و کاهش حضور دانشجویان، بسیج دانشجویی می‌تواند نقش فعال داشته باشد و می‌تواند با ارتباط تلفنی درخواست دانشجویان را به واحد آموزش و دیگر واحدهای پردیس فارابی انتقال داده و با ما همکاری نمایند.

ایشان از همکاری مسعود افضلی، مسئول سابق بسیج دانشجویی پردیس فارابی در مدت مسئولیتشان با مدیران پردیس، تشکر و برای آقای علی اقبالی، مسئول جدید بسیج دانشجویی پردیس فارابی نیز آرزوی موفقیت کردند.

سپس، آقای رفعت نژاد در خصوص نحوه همکاری بسیج با پردیس فارابی اعلام آمادگی کردند.

در نهایت آقای علی اقبالی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی در دوره جدید معرفی شدند. ایشان دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت پردیس فارابی می‌باشند.

کلید واژه ها: روابط عمومی بسیج دانشجویی


( ۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.