روابط عمومی

پیام رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران در پی شهادت دکتر محسن فخری‌زاده

۱۰ آذر ۱۳۹۹ | ۲۱:۳۸ کد : ۱۳۷۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۳۶۴
رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران، در پی شهادت دکتر محسن فخری‌زاده پیام تسلیتی صادر کرد.

‌‌‌‌‌‌‌

 

با سلام و احترام
هنوز یک سال از شهادت جانسوز آن مرد خدا سپهبد حاج قاسم سلیمانی نگذشته است که دشمن داغ دیگری بر دل جگرسوختگان خط سرخ حسینی نهاد. اما رادمردان ولایت علوی از پا در نمی‌آیند و هرگز در مبارزه با دشمن درمانده نخواهند شد چرا که خرد و روشن‌ضمیری پایداران دو پشتوانه نفوذناپذیر آنان به شمار می‌آید:
اظهار عجز پیش ستمگر ز ابلهی ست
اشک کباب باعث طغیان آتش است

بایسته و شایسته است سرآمدان یک ملت حماسه‌ساز و دارای پیشینه تمدنی و رادمردی را در بهترین پوشش‌های امنیتی قرار دهیم و از تجربه‌های تلخ گذشته به عنوان چراغی فرا راه آینده پیشرفت و سعادت ایران بهره گیریم و هرگز فراموش نکنیم که پیشوای شیعیان مولا علی علیه‌السلام فرمودند:
والله ما غُزی قومٌ فی عُقر دارهم الّا ذُلُّوا.
هیچ ملتی را در میان خانه‌اش مورد حمله قرار ندادند مگر اینکه خوار و تحقیرش کردند.

شهادت بزرگ مردی از مردان حماسه‌ساز که برای اعتلای نام و نشان و توان نظام مقدس جمهوری اسلامی از خود برون آمدند و افتخارات فراوان رقم زدند ضایعه‌ای بس سترگ و جانکاه است. شهادت دانشمند بسیار ارزشمند ایران اسلامی جناب دکتر محسن فخری‌زاده را به همه دلسوختگان مکتب حسینی تسلیت می‌گویم. یادمان باشد که دشمن همیشه دشمن است.

 

علی‌رضا محمدرضایی
رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران

کلید واژه ها: پیام رئیس پردیس فارابی دکتر محسن فخری‌زاده


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.