روابط عمومی

پیام تبریک رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران به مناسبت روز دانشجو

۱۶ آذر ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۱ کد : ۱۳۸۰۳ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۸
دکتر علیرضا محمدرضایی، رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران، در پیامی فرا رسیدن ۱۶ آذر، روز دانشجو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

۱۶ آذر هر سال یادآور زنجیره‌ای به هم پیوسته از حماسه‌سازی‌های برآمده از روشن ضمیری و خرد دانشجویان روزگاران گوناگون از دهه ۲۰ تا به امروز است که هوشمندانه در رویدادهای ملی و بین‌المللی فریاد رهایی از چنبره اندیشه‌های انحرافی درونی سر داده‌اند و آگاهی بخش دنباله داران بیرونی آن بوده و مبارزه با شیطان بزرگ و هم پیاله‌های اروپایی او را سر لوحه برنامه‌های خود قرار داده‌اند. امروز که جبهه حق با حضور اندیشمندانه و عالمانه جوانان برومند دانشجوی این سرزمین به رشد و بالندگی بی‌مانند رسیده، خواب جبهه باطل بیش از پیش آشفته شده است. این آشفتگی و خشم همان نگاره‌ای است که قرآن کریم آن را به زیبایی ارائه می‌کند:

وَإِذَا خَلَوْا عَضُّوا عَلَیْکُمُ الْأَنَامِلَ مِنَ الْغَیْظِ قُلْ مُوتُوا بِغَیْظِکُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلِیمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

... و در خلوت خود از شدت خشمی که بر شما دارند، سر انگشتان خود را می‌گزند. بگو: از خشم بمیرید. خدا به آنچه در سینه‌هاست، داناست. (آل عمران / ۱۱۹)

این روز خجسته را که با نام دانشجو پیوند یافته است به همه دانشجویان گرامی شاد باش می‌گویم و برایتان بهترین‌ها را آرزومندم.

 

به هوش باشید و در کمین فرصت‌ها

شاد باشید و هم آغوش کرامت‌ها

کلید واژه ها: پیام تبریک رئیس پردیس روز دانشجو


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.