روابط عمومی؛

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از فرزندان شهید و جانبازان و ایثارگران

۰۸ مهر ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۳ کد : ۲۱۵۷۰ اخبار
تعداد بازدید:۴۹۹
مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از فرزندان شهید و جانبازان و ایثارگران روز سه شنبه مورخ ۶ مهر ماه ۱۴۰۰ با حضور هیات رئیسه و اساتید محترم و کارکنان گرامی و دانشجویان عزیز در سالن شهید مطهری(ره) برگزار شد.

در این مراسم که با حضور آقای مهندس مهدی متقیان، مدیرکل محترم پدافند غیر عامل استان قم، برگزار شد؛ ابتدا دکتر منتظری، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکدگان فارابی، ضمن تشکر و خیر مقدم به جناب آقای مهندس متقیان، به معرفی وی پرداخت.

سپس دکتر زارعی متین، رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری دانشکدگان فارابی، در خصوص جایگاه و نقش پدافند غیر عامل مطالبی را ارائه کرد.

در ادامه، آقای مهندس متقیان، در خصوص کاربرد پدافند غیر عامل در فضای مجازی صحبت کرد. وی در خصوص تهدیدات دشمن در فضای مجازی هشدار داد و بر این نکته تاکید کرد که گاهی دشمن با وارد کردن یک ویروس در یک سایت برای مدتی در سایت اختلال وارد می کند و بعد از مدتی باج گیری می کند؛ این جا است که نقش پدافند غیر عامل بسیار تاثیرگذار است.

در خاتمه مراسم، از شش نفر از  فرزندان شهید و نیز جانبازان و ایثارگران و همسران جانباز، به نمایندگی از ایثارگران دانشکدگان فارابی تجلیل به عمل آمد.

کلید واژه ها: مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.