بازدید رئیس و هیأت رئیسه و جمعی از اعضای هیأت علمی و مدیران دانشکدگان فارابی از پروژ مترو استان قم

۲۲ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۷:۵۴ کد : ۳۲۹۷۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۵۱
به گزارش روابط عمومی دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران، دکتر حمید زارع، رئیس محترم دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران به همراه جمعی از مدیران و اعضاء هیأت علمی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ از پروژه مترو قم بازدید کردند.

در این بازدید آقای مهندس انگشت‌باف، مهندس معینی و مهندس بشری موحد در باره مراحل اجرایی قطار شهری قم توضیحاتی ارائه دادند. رئیس دانشکدگان فارابی در سخنان کوتاهی از تلاشها و فعالیت های انجام شده توسط مدیران، مهندسین، کارکنان و کلیه دست اندرکاران این پروژه عظیم شهری تقدیر کردند.

پروژه مترو در ابتدای دهه نود کلید خورده و خط ۱ آن به طول حدودا ۱۴ کیلومتر مشتمل بر ۱۴ ایستگاه طراحی شده که از تقاطع کمربندی-جاده‌ساوه(ایستگاه قلعه کامکار) شروع شده و با عبور از منطقه کم‌برخوردار و پرجمعیت خیابان امامزاده‌ابراهیم به میدان مطهری رسیده و با گذر از رودخانه به سمت مسجد مقدس جمکران ادامه می‌یابد.

در ادامه حضار به محل ایستگاه میدان مطهری که پیشرفت ۹۵درصدی را تجربه می‌کند و در آستانه افتتاح می‌باشد منتقل شده و با توضیحات مدیر ایستگاه و مسؤلین قطار شهری قم در جریان چگونگی عملکرد و حرکت قطار مترو و ایستگاه و تجهیزات و امکانات آن قرار گرفتند.
 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.