اطلاعیه آموزشی

اطلاعیه نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (.Ph.D) نیمه متمرکز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ (اطلاعیه شماره ۱)

۲۸ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۶ کد : ۱۲۷۰۴ رویدادها
تعداد بازدید:۲۱۵۷
ضمن عرض تبریک به داوطلبانی که در مرحله اول آزمون دکتری تخصصی موفق گردیده‌اند بدینوسیله به اطلاع می‌رساند: دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در «شیوه‌نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی نیمه متمرکز» و دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در مقطع دکتری تخصصی (.Ph.D) اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید.

لذا داوطلبان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی Academics.ut.ac.ir و سایت پردیس/ دانشکده‌های ذیربط مراجعه نمایند.

ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز شنبه مورخ ۲۹ شهریور‬ لغایت روز دوشنبه مورخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ خواهد بود و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع آموزش دانشگاه به آدرس ems1.ut.ac.ir نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

تاریخ ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (.Ph.D)، از روز شنبه مورخ ۵ مهرماه لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹ مهرماه ۱۳۹۹ مطابق با جدول برنامه زمانبندی صورت می‌گیرد. لذا داوطلبان جهت اطلاع از نحوه انجام مصاحبه به «راهنمای مصاحبه الکترونیکی» و برای اطلاع از زمان دقیق مصاحبه به سایت پردیس / دانشکده مربوط مراجعه نمایند.

توجه: انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان تنها یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت داوطلبان در بازه تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان‌پذیر نمی‌باشد.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان موظف به ثبت‌نام الکترونیکی در هر یک از کد رشته محل‌های دارای حد نصاب در تاریخ‌های مقرر در سایت مذکور می‌باشند. در صورت عدم ثبت‌نام الکترونیکی از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

نکته مهم: داوطلبان لازم است جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه و سایت پردیس / دانشکده مربوط مراجعه نمایند.

 

شیوه نامه

جدول زمانبندی

راهنمای آزمون

راهنمای سامانه

شهریه تحصیلی

فرم تعهد مخصوص مربیان

 

معاونت آموزشی دانشگاه تهران

کلید واژه ها: معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ثبت نام دکتری


( ۱۰ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.