انتصاب دکتر محمدعلی عبدالهی به سمت رئیس دانشکده الهیات دانشکدگان فارابی

۲۷ دی ۱۴۰۰ | ۲۲:۱۵ کد : ۲۵۲۷۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۳
رئیس دانشگاه تهران در حکمی، دکتر محمدعلی عبداللهی، دانشیار دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران را به عنوان رئیس دانشکده الهیات دانشکدگان فارابی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی، در حکم انتصاب دکتر محمدعلی عبدالهی رئیس جدید دانشکده الهیات دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران آورده است:


سلام علیکم 
احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده الهیات دانشکدگان مذکور منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید. 
مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت ایت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.
 

کلید واژه ها: حکم انتصاب رئیس دانشکده الهیات دکتر محمدعلی عبدالهی


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.