انتصاب دکتر محمد میره‌ای به سمت معاون آموزشی دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران

۲۷ دی ۱۴۰۰ | ۲۳:۳۴ کد : ۲۵۲۷۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۹۷
رئیس دانشگاه تهران در حکمی، دکتر محمد میره ای، استادیار دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران را به عنوان معاون آموزشی دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی، در حکم انتصاب دکتر محمد میره ای، معاون آموزشی جدید دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران آورده است:

 

سلام علیکم

احتراماً، نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده جنابعالی و به پیشنهاد رئیس محترم دانشکدگان فارابی دانشگاه‬ تهران‬ به موجب این حکم به مدت سه سال به عنوان‌ معاون آموزشی‬ دانشکدگان مذکور منصوب می‌شوید. امید است با عنایت به وظایف مندرج در آئین‌نامه مدیریت دانشگاه‌‌‌ها و مؤسسات آموزش عالی، کلیه امور مربوط به سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر اجرای شایسته مصوبه‌های آموزشی دانشجویان و اعضای هیأت علمی مطابق مقررات در حوزه یادشده را بر اساس خط مشی دانشگاه بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی مورد اهتمام قرار دهید.‌‌‌‌‌‌‌

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت ایت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

کلید واژه ها: حکم انتصاب معاون آموزشی محمد میره ای


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.