انتصاب دکتر محمدتقی رفیعی به سمت ریاست دانشکده حقوق دانشکدگان فارابی

۱۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۰:۲۲ کد : ۲۵۶۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۴۶۴
رئیس دانشگاه تهران در حکمی، دکتر محمدتقی رفیعی را به سمت ریاست دانشکده حقوق دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران منصوب کرد.

رئیس دانشگاه تهران در حکمی، دکتر محمدتقی رفیعی، دانشیار دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران را به عنوان رئیس دانشکده حقوق دانشکدگان فارابی منصوب کرد.

 

سلام علیکم؛

احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده حقوق دانشکدگان مذکور منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

همچنین ایشان در پیامی، از زحمات و تلاش‌های آقای دکتر سید محمود میرخلیلی، رئیس سابق دانشکده حقوق دانشکدگان فارابی تشکر و قدردانی کرد.

 

کلید واژه ها: حکم انتصاب رئیس دانشکده حقوق محمدتقی رفیعی


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.